WEEKENDOWE JEDNODNIOWE WYCIECZKI DO TERM !


W sezonie jesienno-zimowo-wiosennym zapraszamy na jednodniowe wycieczki do pięknego, nowoczesnego kompleksu termalnego. To wybudowana tuż za niemiecką granicą i oparta na gorących, mineralnych, leczniczych źródłach solankowych terma w Burgu, w Spreewaldzie (115 km od Zielonej Góry).Kompleks posiada baseny wewnętrzne i zewnętrzne o temp. 29 – 38 stopni C, jacuzzi, podwodne gejzery, grzyby i rury masażowe, rwącą rzekę, sauny, leżaki i kawiarnie.

Termalne wody solankowe leczą schorzenia dróg oddechowych, serca, krążenia, choroby reumatyczne, fake watches kręgosłupa, stawów, organów wewnętrznych i systemu nerwowego. Usuwają przemęczenia i stany depresyjne. To również wspaniała kuracja odchudzająca i seans piękności, gdyż solanka rolex imitacion mineralna doskonale działa na skórę, przywracając jej gładkość i blask. Zaleca się powtarzanie kuracji przez kilka kolejnych tygodni.

Wycieczki odbywają się naszymi nowymi firmowymi autokarami SETRA, najlepszymi w regionie. Każdy uczestnik otrzymuje w nim gratisowo porcję parówek na gorąco,

replicas relojes
z chlebem, musztardą i keczupem, oraz kawę lub herbatę.
Dla stałych Klientów każdy piąty wyjazd na termy GRATIS !

Bilet wstępu do kompleksu termalnego (4 godz.) - około 15 Eur

SERDECZNIE ZAPRASZAMY ! fake Audemars Piguet


Copyright by Biuro Podróży EXODUS S.J. | All rights reserved