SZCZECIN - OPERA "CARMEN" GEORGES BIZETA Z JARMARKIEM ADWENTOWYM - SPRZEDANE!!!
"CARMEN" (G. BIZET): chyba nie ma na świecie opery, która budziłaby więcej skojarzeń i byłaby tak rozpoznawalna a zarazem tak ikoniczna dla kultury europejskiej. Od momentu swej premiery w 1875 roku wielkie dzieło G. Bizeta cieszy się nie słabnącą popularnością święcąc triumfy na specach operowych całego świata, choć początkowo budziło liczne kontrowersje wśród konserwatywnych widzów. Odbiorców niezmiennie urzeka osadzona w intrygującej hiszpańskiej scenerii historia młodej, wolnej Cyganki uwikłanej w trójkąt miłosny, okraszona fantastycznymi, przebojowymi melodiami. Carmen może być współczesną idolką – jest odważna, inteligentna, honorowa, wierna sobie, a przy okazji seksowna: doprawdy trudno wyobrazić sobie bardziej wybuchowy koktail! Jest to postać uniwersalna i archetypiczna, z którą widzowie utożsamiają się bez względu na epokę czy miejsce pochodzenia. I być może w tym właśnie tkwi tajemnica ponadczasowości tego wielkiego dzieła.
Czas trwania: 1 dzień
Terminy:
15.12.2018170 PLN wyjazd sprzedany !!!

Program:
10.00 - wyjazd z Zielonej Góry - parking pod Palmiarnią. Można wsiadać po drodze w Sulechowie, Świebodzinie, Międzyrzeczu i w Gorzowie (po uzgodnieniu miejsca). Około 13.00 - przyjazd do Szczecina.
Zwiedzanie SZCZECINA - archikatedra św. Jakuba, Wały Chrobrego z gmachami Muzeum Narodowego, Akademii Morskiej i Urzędu Wojewódzkiego, zamek książąt pomorskich, stary rynek z gotyckim ratuszem, Baszta Siedmiu Płaszczy (z przewodnikiem lokalnym).
Czas wolny na jarmarku adwentowym.
Około 19.00 - 22.00 - udział w spektaklu operowym "CARMEN" Georges Bizet'a w Operze na Zamku w Szczecinie.
Około 01.00 - rozwiązanie wycieczki w Zielonej Górze - parking pod Palmiarnią.

W cenie:
  • autokar: wysokopokładowy, klimatyzcja, WC, napoje zimne i gorące (płatne) – ok. 500 km
  • bilet na spektakl operowy "Carmen"
  • pilot BP Exodus na całej trasie
  • przewodnik lokalny w Szczecinie
  • ubezpieczenie NNW
  • podatek VATCopyright by Biuro Podróży EXODUS S.J. | All rights reserved